Diasurg – Obezite ve Şeker hastalığı
Tarafından Ergin Çelik On 2 Ara, 2013 At 02:17 PM | Kategoride Sağlık | ile 0 Yorum

diasurg obezite şeker hastalığı

Çağımızın en çok karşılaşılan hastalıkları olan obezite ve şeker hastalığı, günümüz koşulları dolayısı ile sağlıksız beslenmenin artması ve doğal, katkısız besinlere ulaşılmasının zorlaşması ile yoğun olarak ortaya çıkmaktadır.

Obezite ve şeker hastalığı ile ilgili olarak bilinçli tedavi yöntemlerinin uygulanması oldukça önemlidir. Yanlış uygulamalar ve hastalıklar hakkında yeterli bilgiye sahip olunmaması daha çok problem yaşanmasına neden olmaktadır. Bu doğrultuda obezite ve şeker hastalığı cerrahisi ile ilgili en doğru bilgilere ulaşılabileceğiniz diasurg.com, Obezite ve Metabolik Cerrahi dalında Genel Cerrahi Uzmanı olan Op. Dr. Tuğrul Demirel aracılığı ile sizlere hastalıklar ve tedavi yöntemleri hakkında anlaşılır açıklamalara yer vermektedir.
Diasurg.com sitesi üzerinde obezite, obezite cerrahisi, şeker hastalığı, şeker hastalığı ameliyatı ve metabolik sendrom hakkında önemli bilgiler yer almaktadır. Bu tür hastalıklara yakalanan kişilerin öncelikli olarak kendi hastalıkları hakkında bilgilenmesi, izlenecek tedavi yollarında ve doğru yardımı alabilmesinde büyük önem taşımaktadır. Uzman kişiler tarafından, yapılan araştırmalara dayanarak derlenen bilgiler, pek çok hasta için yol gösterici olmaktadır.
Diasurg, kurum olarak ise Türkiye’de ve dünyada ileal interpozisyon uygulayan sayılı ekiplerden biri olarak metabolik cerrahi alanında hizmet vermektedir. Özellikle şeker hastalığı tedavisine yönelik olarak uygulanan ileal interpozisyon, obezite cerrahisine uygun olmayan şeker hastalarına da uygulanabilmektedir.
En gelişmiş tedavi yöntemlerini ve teknolojik donanımları kullanarak alanında uzman ve tecrübeli bir kadro ile obezite ve şeker hastalığı tedavisini kısa sürede etkin çözümler sunarak gerçekleştiren Diasurg, bu hastalıklarla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruya cevap bulabilmeniz için de yardımcı olmaktadır.

Diasurg’e Nasıl Ulaşırım?

Diasurg.com internet adresi üzerinden ulaşabileceğiniz telefon bilgileri ile iletişime geçerek randevu alabileceğiniz Diasurg, İstanbul Fulya’da hizmet vermektedir. Randevu aldığınız tarihte orada bulunabilmeniz için yine site üzerinden harita desteği ile adres bilgilerini sunan Diasurg, oldukça kolay bir ulaşıma sahiptir. Randevunun yanı sıra öncelikli olarak tedavi süreci ve hastalıklar hakkında bilgi edinmek isteyen hastalar için internet sitesi üzerinden online olarak soru sorabilme imkanı da sunan Diasurg, hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak yardımcı olmaktadır.

Hakkında -

Yorum Yaz

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>